Renginiai

Vasaros dienos stovykla 2017

Gegužės 31 – birželio 13 d. mokykloje vyko tradicinė vasaros dienos stovykla. Nors gamta nelepino geru oru, puikiai nusiteikusių stovyklautojų netrūko. Visas 10 dienų, vadovaujami mokytojų vaikai aktyviai leido laiką: sportavo, žaidė, kūrė, buvo gamtoje. Taip pat aplankėme Sirvėtos regioninį parką (Švenčionių r.), ten veikiančioje Gamtos mokykloje dalyvavome edukacinėje programoje „Ką mena akmenys?“, pasivaikščiojome pažintiniu taku, klausėmės įdomių gidės pasakojimų, pasitelkę dekupažo techniką pasigaminome puikių suvenyrų iš akmenėlių. Smagiai praleidę laiką ir palinkėję vieni kitiems gerų atostogų, atsisveikinome iki rudens.

___________________________

Diana Trukanienė Įrašo autorius:
Diana Trukanienė
Socialinė darbuotoja
Ankstesni įrašai


Gegužės 16 d. 4 b klasės mokiniai vyko į ekskursiją į Rokiškį. Dalyvavo edukaciniame užsiėmime. Užsiėmimo metu išmoko pasigaminti muilą, pasirinkdami mėgstamą kvapą, nudažė natūraliais dažais, susipakavo dovanas. Užsiėmimą paįvairino  pučiant  lauke didelius muilo burbulus.
Muziejuje buvo  galima susipažinti su veikiančiomis ekspozicijomis: Rokiškio dvaro kultūra ir istorija, Rokiškio krašto istorija nuo seniausiu laikų. Išskirtinę vietą užima unikali dievadirbio Liongino Šepkos (1907-1985 m.) drožinių ekspozicija.

 

Net nepajutome, kaip greitai prabėgo mokslo metai. Birželio 2 dieną 7-8 klasių mokiniai susirinko į mokslo metų baigimo šventę. Mokyklos direktorė apibendrino mokinių pasiekimus, dėkojo tėveliams už rūpestį, gražiai auklėjamus vaikus. Padėkos raštais ir gėlėmis apdovanojo šauniausius kudabiečius ir jų tėvelius. Vėliau visas dėmesys buvo skirtas šiemet mūsų progimnaziją baigiantiems aštuntokams.

Birželio 2 dieną į mokyklos aktų salę susirinko gražus būrys šeštokų, mokyklos administracija, šauniausiųjų mokinių tėveliai ir mokytojai. Progimnazijos direktorė Danutė Jatulė apibendrino, pasidžiaugė mokinių mokymosi ir veiklos rezultatais, šauniausiems mokiniams ir jų tėveliams įteikė padėkas už labai gerą mokymąsi. Mokiniai dovanojo Jurgos Ivanauskaitės ir Vinco Mykolaičio – Putino eiles, muzikinius kūrinius. Trumpam atsisveikiname su mokykla, nutils šurmulys per pertraukas, laiko nevaržys skambutis, santykių nesugadins pažymys, ilsėsimės, keliausime, džiaugsimės visais vasaros teikiamais malonumais. Mieli mokiniai, visiems Jums linkime gerų atostogų ir puikios, šiltos vasaros. Pailsėkite, šypsokitės, džiaukitės...

Retai pas mus kvepėdavo ragaišis,
Retai nuo pečiaus dvelkė šilima.
Todėl, kai duona, būdavo, užmaišius
į pečių malkas kraudavo mama, -
tai mus mažus klupdydavo ant lovos.

 

Artėjant mokslo metų pabaigai, gegužės 29 d. 2 b klasės mokinius nudžiugino Augusto mama, dailės ir technologijų mokytoja Jolita Bužinskienė, kuri pasiūlė pajusti molio teikiamus malonumus. Susipažinome, kaip paruošiamas molis. Padėjo visiems suprasti, kaip reikia pagauti šešėlį šviečiant prožektoriui ir ant molio nusipiešti piešinį, kurti ir fantazuoti. Piešėme ant molio, tvirtinome įvairius smulkius papuošimus bei detales.