Šeštų klasių mokslo metų pabaigos šventė

Birželio 2 dieną į mokyklos aktų salę susirinko gražus būrys šeštokų, mokyklos administracija, šauniausiųjų mokinių tėveliai ir mokytojai. Progimnazijos direktorė Danutė Jatulė apibendrino, pasidžiaugė mokinių mokymosi ir veiklos rezultatais, šauniausiems mokiniams ir jų tėveliams įteikė padėkas už labai gerą mokymąsi. Mokiniai dovanojo Jurgos Ivanauskaitės ir Vinco Mykolaičio – Putino eiles, muzikinius kūrinius. Trumpam atsisveikiname su mokykla, nutils šurmulys per pertraukas, laiko nevaržys skambutis, santykių nesugadins pažymys, ilsėsimės, keliausime, džiaugsimės visais vasaros teikiamais malonumais. Mieli mokiniai, visiems Jums linkime gerų atostogų ir puikios, šiltos vasaros. Pailsėkite, šypsokitės, džiaukitės...

Sandra Šilienė Įrašo autorius:
Sandra Šilienė
Lietuvių kalbos mokytoja

Retai pas mus kvepėdavo ragaišis,
Retai nuo pečiaus dvelkė šilima.
Todėl, kai duona, būdavo, užmaišius
į pečių malkas kraudavo mama, -
tai mus mažus klupdydavo ant lovos.

Artėjant mokslo metų pabaigai, gegužės 29 d. 2 b klasės mokinius nudžiugino Augusto mama, dailės ir technologijų mokytoja Jolita Bužinskienė, kuri pasiūlė pajusti molio teikiamus malonumus. Susipažinome, kaip paruošiamas molis. Padėjo visiems suprasti, kaip reikia pagauti šešėlį šviečiant prožektoriui ir ant molio nusipiešti piešinį, kurti ir fantazuoti. Piešėme ant molio, tvirtinome įvairius smulkius papuošimus bei detales.

Plaukimas – viena tinkamiausių sporto šakų sveikatai stiprinti, nuovargiui ir nerviniam stresui mažinti.
Šiais mokslo metais antrokai dalyvavo projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje - 2017“
Šauniai  antrokai išmoko plaukti. Norintieji tai galėjo pamatyti Ignalinos baseine vykusioje šventėje, kurioje dalyvavo mūsų  ir kitų mokyklų komandos. Mūsų progimnazijos atsakingiausių antrokų plaukikų komanda dalyvavo  ir baigiamajame renginyje, kuris vyko  Kauno r. Mastaičių baseine.
Manome, kad šis projektas suteikė mokiniams reikalingų gerų sveikų emocijų, paliko nuotaikingų prisiminimų, išmokė plaukti ir saugiai elgtis vandenyje.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija kartu su mokyklomis Bad Diurheime (Vokietija), Mezin (Prancūzija) ir Kasina Wielkoje (Lenkijoje) kartu vykdo  Erasmus projektą ,,Four Regions – One Europe (Keturi regionai – viena Europa)“ , finansuojamą Europos Sąjungos. Projekto trukmė – 2 metai: 2015 - 2017. Projektą sudaro įvairi veikla bei mokinių mainai kiekvienoje iš šalių partnerių. Ignaliniečiai jau svečiavosi Prancūzijoje, Vokietijoje ir praėjusių metų gegužę priėmė svečius iš užsienio. Šią gegužę nuo 16 iki 24 d. viešėjome Kasina Wielka miestelyje, Lenkijoje.

Kaip greitai bėga laikas... Atrodo, visai neseniai penktų klasių mokinius kvietė rugsėjo skambutis, o gegužės mėnesį tėveliai ir mokiniai susirinko į mokslo metų užbaigimo šventę. Visi įsitikinome, kad penktų klasių mokiniai prasmingai praleido mokslo metus. Renginyje jie dainavo, deklamavo, grojo bei šoko. Gražius linkėjimus, sveikinimus ir padėkas gabiausiems mokiniams bei jų tėveliams įteikė mokyklos direktorė. Penktokai sveikino savo klasės auklėtojas ir prižadėjo, kad vasarą praleis prasmingai, saugiai ir kaip tikri kudabiečiai – gražiai.