Lengvosios atletikos varžybos

Gegužės 15 d. progimnazijos stadione vyko Ignalinos rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių gimusių 2003 m. ir jaunesnių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Progimnazijos mergaitės: D. Šerėnaitė (6b), S. Baužytė 6b), S. Bieliauskaitė (6a), V. Mitkovec (7c), D. Christiansen (6b) ir G. Kindurytė (5c) iškovojo pirmą vietą. Berniukų komanda: D. Pobielskis (7a), D. Aviltis (7a), I. Samukėnas (7b), L. Lankauskas (7c), I. Bieliauskas (6a) džiaugėsi pergale.

Sveikiname nugalėtojus!

Dana Gotovskienė Įrašo autorius:
Dana Gotovskienė
Kūno kultūros mokytoja

Gegužės 12 d. Ignalinoje vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Golas –2017“ pirmo etapo – rajoninės varžybos. Moksleiviai varžėsi dviejose amžiaus grupėse (2001 m. g. ir jaun. bei 2004 m. g. ir jaunesni). Varžybose dalyvavo Vidiškių, Daugėliškio ir Ignalinos moksleivių komandos. Progimnazijos 5–6  ir 7–8 klasių moksleivių komandos nugalėjo ir gegužės 30 d. dalyvaus apskrities finalinėse varžybose.

Šeštokai, gavę užduotį surinkti informaciją apie importuojamų į Lietuvą produktų kilmės šalis, apsilankė didžiausiame Ignalinoje prekybos centre „Maxima XX“.
Mokiniai atidžiai nagrinėjo etiketes ir pakuočių užrašus, rinko įvairių rūšių produktų pavadinimus iš skirtingų šalių ir žemynų. Jaunieji tyrėjai dar parduotuvėje pastebėjo, kad didelė atvežtinių prekių dalis yra iš Kinijos ir kaimyninės Lenkijos. O apie kai kurių egzotinių vaisių kilmės šalis sužinojo pirmąkart.

Gegužės 12 dieną 1a klasės mokiniai aplankė progimnazijos muziejų. Ačiū bibliotekos vedėjai Danguolei Šimonienei už įdomų, vaizdingą supažindinimą su mokyklos istorija ir muziejumi.

Gegužės trečią dieną, 5b klasės mokiniai lankėsi Valstybės pažinimo centre ir Bernardinų bažnyčioje. Šioje ekskursijoje mokiniai pagilino žinias apie valstybės istoriją, jos valdymą, kultūrinį paveldą. O kadangi buvo graži ir saulėta diena penktokai aplankė ir sakurų parką, kur grožėjosi nuostabiais sakurų žiedais. Tai penktokams paliko gražių ir įdomių įspūdžių.

Gegužės 15 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 6–7 klasių grupelė mokinių važiavo Visagino atominę elektrinę. Kelionėje mus lydėjo pasienio tarnybos pareigūnai: Matvejevas Andriejus ir kapitonė Jolanta Vaickuvienė. Kelionė neprailgo. Buvo šilta, graži diena. Visagino atominės elektrinės informacijos centre mes sužinojome, kaip dabar yra prižiūrima ir tvarkoma elektrinė, su kokiais iššūkiais susiduria elektrinės darbuotojai.