Renginiai

Europos diena mokykloje

Gegužės 9-ąją švenčiame Europos dieną. Tai Europos šalių solidarumo ir geresnio tarpusavio supratimo bei vienybės šventė. Minėdami šią dieną mūsų progimnazijos penktokai dalyvavo protų mūšyje. Tiltus tarp šalių ir tautų padeda tiesti užsienio kalbos, tad šis renginys vyko anglų kalba. Mokinių komandos atsakinėjo į įvairius klausimus apie Europos šalis, miestus, sportą, kultūrą bei mokslą. Renginio dalyviai sužinojo daug naujo ir įdomaus, prisiminė anksčiau girdėtus dalykus. Renginį vedė šeštokai D.Christiansen, L.Kavaliauskaitė ir K.Skrebutėnas. Atliktas užduotis vertino ir rezultatus paskelbė  progimnazijos pavaduotoja M.Rakštelienė ir šeštokas G. Čeponis. Renginį organizavo anglų kalbos mokytojai D. Cicėnienė ir R. Česliokas.

___________________________

Rolandas Česliokas Įrašo autorius:
Rolandas Česliokas
Anglų kalbos mokytojas
Ankstesni įrašai


Gegužės 18 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos aktų salėje susirinko viso rajono mokyklų komandos. Mokyklos šeimininkai jas sukvietė į konkursą-varžytuves „Močiutės gėlių darželis“, skirtą seniesiems augalams prisiminti ir žinioms apie prosenelių puoselėtus augalus pasipildyti. 

Gegužės 15 d. progimnazijos stadione vyko Ignalinos rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių gimusių 2003 m. ir jaunesnių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Progimnazijos mergaitės: D. Šerėnaitė (6b), S. Baužytė 6b), S. Bieliauskaitė (6a), V. Mitkovec (7c), D. Christiansen (6b) ir G. Kindurytė (5c) iškovojo pirmą vietą. Berniukų komanda: D. Pobielskis (7a), D. Aviltis (7a), I. Samukėnas (7b), L. Lankauskas (7c), I. Bieliauskas (6a) džiaugėsi pergale.

Sveikiname nugalėtojus!

Gegužės 12 d. Ignalinoje vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Golas –2017“ pirmo etapo – rajoninės varžybos. Moksleiviai varžėsi dviejose amžiaus grupėse (2001 m. g. ir jaun. bei 2004 m. g. ir jaunesni). Varžybose dalyvavo Vidiškių, Daugėliškio ir Ignalinos moksleivių komandos. Progimnazijos 5–6  ir 7–8 klasių moksleivių komandos nugalėjo ir gegužės 30 d. dalyvaus apskrities finalinėse varžybose.

Šeštokai, gavę užduotį surinkti informaciją apie importuojamų į Lietuvą produktų kilmės šalis, apsilankė didžiausiame Ignalinoje prekybos centre „Maxima XX“. 
Mokiniai atidžiai nagrinėjo etiketes ir pakuočių užrašus, rinko įvairių rūšių produktų pavadinimus iš skirtingų šalių ir žemynų. Jaunieji tyrėjai dar parduotuvėje pastebėjo, kad didelė atvežtinių prekių dalis yra iš Kinijos ir kaimyninės Lenkijos. O apie kai kurių egzotinių vaisių kilmės šalis sužinojo pirmąkart.

 

Gegužės 12 dieną 1a klasės mokiniai aplankė progimnazijos muziejų. Ačiū bibliotekos vedėjai Danguolei Šimonienei už įdomų, vaizdingą supažindinimą su mokyklos istorija ir muziejumi.