Mokinių pasiekimai

Gegužės 18 dieną viešojoje bibliotekoje vyko parodos – konkurso „Matematinis šimtakojis“ baigiamasis renginys. Nemažas būrys progimnazijos mokinių buvo apdovanoti laureatų diplomais: A. Servuta, M. Kajėnaitė ir J. Nesterovaitė (8b kl.), N. Vorobjovas (7c kl.), K. Oželytė (5a kl.), V. Matkevičius (5b kl.),  S. Golubickaitė (8a kl.), V. Daubaraitė (8b kl.), G. Čeponis ir A. Šalaikiskis (6b kl.). Sveikiname!

Sveikiname „Saugiausios klasės“ konkursą  laimėjusias 1a, 1c ir 5b  klases. Nugalėtojai ir jų klasių vadovai apdovanoti padėkomis ir pažintinėmis ekskursijomis.

Gegužės 5 d. vyko Ignalinos raj. bendrojo lavinimo mokyklų žaidynių 4 ir žemesnių klasių lengvosios atletikos trikovės varžybos. Progimnazijos berniukų komanda: Tajus Bareckas 4c kl., Nojus Vilimas 4b, Lukas Šišovas 4b, Justas Mačėnas 4a, Orintas Liškevičius 4a iškovojo pirmą vietą. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija – antrą vietą. Vidiškių gimnazija – trečią. Progimnazijos mergaitės: Melika Rakauskaitė 4b, Gintarė Bernatavičiūtė 4c, Austėja Telyčėnaitė 3b, Vytautė Žigaitė 3b ir Gabrielė Ruzgaitė 4c užėmė antrą vietą, vos penkiais taškais nusileidusios Naujojo Daugėliškio mokyklos komandai. Trečia vieta atiteko  Vidiškių gimnazijai.

Gegužės 3 d. progimnazijos 3, 4 klasių berniukų ir mergaičių komandos varžėsi lengvosios atletikos trikovės varžybose. Jaunieji sportininkai bėgo 30 m, šoko į tolį ir metė 150 g. kamuoliuką. Komandinių varžybų rezultatai:

Džiaugiamės ir sveikiname 5c klasės mokinį Andrių Gasiukevičių tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2017“, patekusį į geriausiųjų mokinių Lietuvos 50-ką. Pagal surinktų taškų skaičių Andrius – antras Lietuvoje.

Gegužės 5 d. Ignalinos krašto muziejuje vykusiame renginyje, skirtame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, buvo apdovanoti Ignalinos rajono savivaldybės organizuoto konkurso „Padėk suklupusiam žodžiui“ nugalėtojai. Konkurse dalyvavo 200 rajono gyventojų. Moksleivių kategorijoje prizinę trečią vietą užėmė ir mūsų progimnazijos 7a klasės mokinys Danielius Podbielskis. Sveikiname!

Gegužės 6 dieną 5c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius dalyvavo „Mažojo diktanto“ konkurse. Mūsų progimnazijos mokinys užėmė II vietą, buvo apdovanotas padėka ir asmenine dovanėle. Džiaugiamės Andriumi ir linkime Jam sėkmės!