Gruodžio 6 d. Utenos daugiafunkciniame sporto centre vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių zoninės mergaičių salės futbolo varžybos. Progimnazijos futbolininkės: Luna Gabrielle Olson, Sophie Schedler, Emilija Čeponytė, Agilija Skudutytė, Sandra Bieliauskaitė, Gabrielė Kindurytė, Jovita Brukštutė nugalėjo varžoves, įveikusios Visagino „Žiburio“ pagrindinę mokyklą rezultatu 1 : 0 ir Utenos Vyturių progimnaziją 2 : 0.
Sveikiname mergaites, patekusias į tarpzonines Lietuvos mokyklų žaidynes.

Artėjant šv. Kalėdoms Ignalinos krašto muziejus kvietė dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose „Papuoškime namus Kalėdoms“ ir išmokti pasigaminti šventinių dekoracijų bei pasipuošti jomis savo namus. Gruodžio 13 d. 4a klasės mokiniai dalyvavo tokiame užsiėmime. Muziejaus direktorė Renata Veličkienė mokė šventiškai papuošti stalą ir parodė, kaip pasigaminti dekoraciją. Dirbant jaukioje aplinkoje laikas pralėkė nepastebimai. Smagu buvo pajusti Kalėdų dvasią ir parsineši į namus savo rankomis pasigamintą puošmeną namams.

Gruodžio 5 dieną Ceikinių bibliotekoje lankėsi Ignalinos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnė Jūratė Pernavienė ir policijos bičiulis šuo Amsis. Pareigūnė J. Pernavienė mokiniams priminė, kaip saugiai pereiti kelią, kad būtina turėti ant kuprinių atšvaitus, o einant keliu tamsiu paros metu vilkėti ryškiaspalvę liemenę. Šuo Amsis mokiniams išdalino knygutes, kuriose supažindina su Lietuvos policijos veikla.

Gruodžio 8 d. mokinių taryba paminėjo Tarptautinę antikorupcijos dieną. Per pirmą pamoką 5–8 klasių mokiniams buvo rodomas informacinis filmukas apie tai, kas yra korupcija. O pertraukos metu buvo dalinamos skrajutes, raginančios būti sąžiningais.

Gruodžio 7 dieną 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su klasių auklėtojomis A. Drūteikiene ir S. Šiliene lankėsi Vilniaus šv. Vysk. Stanislovo ir šv. Vladislavo arkikatedros bazilikoje. Aplankėme garsiuosius Vilniaus katedros požemius, kuriuose pamatėme modernią ekspoziciją, pristatančią laidojimo tradicijas, archeologinių tyrinėjimų metu surastus radinius, sužinojome paties statinio istoriją.

Lapkričio 30 dieną Ignalinos krašto muziejus pakvietė į keliaujančią edukacinę programą „Padėk man padaryti pačiam“. 2c klasės mokiniai kūrė, žaidė, ugdėsi M. Montessori mokymosi priemonių pagalba. Vaikams ši pamoka buvo labai įdomi ir tikslinga.

Pirmąją žiemos mėnesio dieną 5a klasės mokiniai išvyko į kelionę. Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse  vyko edukacinis užsiėmimas „Pabėgimas iš sovietinės pilkumos: jaunimo maištas“. Šio edukacinio užsiėmimo metu mokiniai susipažino, kokiais būdais jaunimas priešinosi sovietinei sistemai ir kaip valdžia siekė nuslopinti tokius judėjimus ir sunaikinti pogrindines organizacijas. Sužinojo apie hipių, pankų judėjimus, pasiklausė roko muzikos.