Mokinių pasiekimai

Paskutinę vasario dieną mūsų mokykloje vyko projekto „Kalbų Kengūra 2017“ anglų kalbos konkursas. Dabar jau galime pasidžiaugti rezultatais ir pasveikinti Vestą Cicėnaitę (7b kl.) bei Rugilę Kairytę (7a kl.) gavusias Oranžinės Kengūros diplomus. Taip pat nuoširdžiai sveikiname ir džiaugiamės Igno Taručio (7b kl.) bei Roko Jurėno (8a kl.) Auksinės Kengūros diplomais!

Jau sulaukėme vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ rezultatų. Šiais metais nugalėtojais tapo ir diplomus už labai gerai atliktus vertimus iš anglų ir rusų kalbų gavo Andrius Gasiukevičius  (5c kl.) ir Matas Kovalevskis (7b kl.). Džiaugiamės ir sveikiname juos.

5c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius laimėjo II vietą respublikoje. Pirmą vietą rajone laimėjo: Nojus Cicenas 2a klasė, Nauris Bridžius 4c klasė, Livėta Kavaliauskaitė 6a klasė ir Danielius Podbelskij 7a klasė.

Baigėsi edukacinio  konkurso „Olympis 2017“ pavasario sesija, kurios rezultatai  nudžiugino mūsų progimnazijos mokinius. Paaiškėjo, kad Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija pagal gautų diplomų skaičių užėmė aštuntąją vietą respublikoje ir pirmąją vietą – apskrityje.
Didžiuojamės ir džiaugiamės „Olympio“  konkurso nugalėtojais ir dalyviais.

Nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas, skirtas geografijos ir žymaus Lietuvos geografo Česlovo Kudabos gamtosauginių idėjų populiarinimui, kūrybiškumo ir meilės gimtajam kraštui ugdymui.  Konkursą organizuoja Lietuvos edukologijos universiteto Geografijos ir turizmo katedra bei Lietuvos geografų draugijos  valdybos patvirtintas organizavimo komitetas, kurį sudaro mokslininkai, aukštųjų mokyklų dėstytojai, geografijos mokytojai ir studentai.

Gegužės 18 dieną viešojoje bibliotekoje vyko parodos – konkurso „Matematinis šimtakojis“ baigiamasis renginys. Nemažas būrys progimnazijos mokinių buvo apdovanoti laureatų diplomais: A. Servuta, M. Kajėnaitė ir J. Nesterovaitė (8b kl.), N. Vorobjovas (7c kl.), K. Oželytė (5a kl.), V. Matkevičius (5b kl.),  S. Golubickaitė (8a kl.), V. Daubaraitė (8b kl.), G. Čeponis ir A. Šalaikiskis (6b kl.). Sveikiname!

Sveikiname „Saugiausios klasės“ konkursą  laimėjusias 1a, 1c ir 5b  klases. Nugalėtojai ir jų klasių vadovai apdovanoti padėkomis ir pažintinėmis ekskursijomis.