Neformaliojo švietimo veikla

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO TVARKARAŠTIS (1–8 KLASĖMS)

2016–2017 M. M.

Pirmadienis

Eil. Nr.

Laikas

Trukmė

Veikla

Vieta

Mokytojas

1.

13.50–14.35

1 val.

Judrieji žaidimai (5–6 kl. mergaitės)

Sporto salė

D. Gotovskienė

2.

13.50–14.35

14.45–15.30

2 val.

„Ieškok. Kurk. Tobulėk“

31 kab.

A. Lenard-Levčenkienė

3.

12.00–12.35

12.40–12.58

1,5 val.

Lietuvių liaudies šokiai 1 kl.

Kultūros ir sporto centre

N. Žygienė

4.

13.00–13.45

13.50–14.13

1,5 val.

Lietuvių liaudies šokiai 2–4 kl.

Kultūros ir sporto centre

N. Žygienė

5.

13.00–13.45

1val.

2–4 kl. „Šviesoforas“

28 kab.

J. Snieškienė

6.

13.50–14.35

1val.

1–3 kl. „Jaunieji kūrėjai“

Ceikinių skyrius

D. Krikštulienė

Antradienis

Eil. Nr.

Laikas

 

Veikla

Vieta

Mokytojas

1.

12.55–13.40

1 val.

Jaunučių choras

48 kabinetas

B. Misiūnienė

2.

12.55–13.40

1 val.

Judrieji žaidimai (3–4 kl. mergaitės)

Sporto salė

D. Gotovskienė

3.

13.50–14.35

1 val.

Tinklinis (5–8 kl. mergaitės)

Sporto salė

D. Gotovskienė

4.

14.45–15.30

1 val.

Krepšinis (7–8 klasių berniukai)

Sporto salė

G. Motiejonis

5.

12.55–13.40

13.50–14.35

2 val.

Judrieji žaidimai (5–6 kl. berniukai)

Sporto salė

G. Motiejonis

6.

12.00–12.45

12.50–13.35

2 val.

Dainavimo studija (1–3 kl.)

Aktų salė

V. Ksenzovienė

7.

14.40–15.25

15.30–16.15

2 val.

Ansamblis „Pumpurėliai“

Aktų salė

V. Ksenzovienė

8.

14.45–15.30

1 val.

Jaunieji žurnalistai

21 kab.

A. Trapikienė

Trečiadienis

Eil. Nr.

Laikas

 

Veikla

Vieta

Mokytojas

1.

13.50–14.35

1 val.

Judrieji žaidimai (5–6 kl. mergaitės)

Sporto salė

D. Gotovskienė

2.

14.45–15.30

1 val.

Stalo tenisas

Sporto salė

D. Gotovskienė

3.

14.45–15.30

1 val.

Tinklinis (7–8 klasių berniukai)

Sporto salė

G. Motiejonis

4.

13.50–14.35

1val.

Krepšinio pradžiamokslis

Sporto salė

G. Motiejonis

5.

14.45–15.30

15.35–16.20

2 val.

Lietuvių liaudies šokiai „Dringelė“

Kultūros ir sporto centre

N. Žygienė

6.

13.00–13.45

1val.

„Kompiuterio draugai“

43 kab.

R. Bagdonienė

7.

12.00–12.45

1val.

„Augu aktyvus“ 2 kl.

Sporto salė

R. Talijūnienė

Ketvirtadienis

Eil. Nr.

Laikas

 

Veikla

Vieta

Mokytojas

1.

12.55–13.40

 

1 val.

Judrieji žaidimai (3–4 kl. berniukai)

Sporto salė

G. Motiejonis

2.

13.50–14.35

14.45–15.30

2 val.

Dailė

36 kabinetas

R. Mikalauskienė

3.

14.45–15.30

1 val.

Krepšinis (7–8 klasių berniukai)

Sporto salė

G. Motiejonis

4.

14.40–15.25

 

1 val.

Ansamblis „Pumpurėliai“

Aktų salė

V. Ksenzovienė

5.

12.50–13.35

1 val.

Dainavimo studija (1–3 kl.)

Aktų salė

V. Ksenzovienė

6.

13.00–13.45

13.50–14.35

2 val.

Lietuvių liaudies šokiai 2–4 kl.

Kultūros ir sporto centre

N. Žygienė

7.

12.00–12.45

1val.

„Augu aktyvus“ 2 kl.

Sporto salė

R. Talijūnienė

Penktadienis

Eil. Nr.

Laikas

 

Veikla

Vieta

Mokytojas

1.

12.55–13.40

1 val.

Judrieji žaidimai (3–4 kl. mergaitės)

Sporto salė

D. Gotovskienė

2.

13.50–14.35

1 val.

Tinklinis (5–8 kl. mergaitės)

Sporto salė

D. Gotovskienė

3.

14.00–14.45

14.50–15.35

2 val.

Lietuvių liaudies šokiai „Dringelė“

Kultūros ir sporto centre

N. Žygienė

4.

12.00–12.45

1val.

„Augu aktyvus“ 2 kl.

Sporto salė

R. Talijūnienė

 

 
Atnaujinta: 2017-02-13