Veiklos sritis – švietimas

 

Pagrindinis

Naujienos

Atributika

Istorija

Struktūra

Veikla

Projektai

Laisvos darbo vietos

Pasiekimai

Skyriai

Renginiai

Ugdymas karjerai

 

 

Į pradžią

 

PUG, 1 klasės, 2 klasės, 3 klasės, 4 klasės, 5 klasės, 6 klasės, 7 klasės, 8 klasės

 

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ

PRIEŠMOKYKLINIO IR IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

  

1. Bužinskas Augustas

2. Brukštutė Vilija

3. Cicėnas Dominykas

4. Daubaras Eisminas

5. Jankauskaitė Airida

6. Kaknevičiūtė Urtė

7. Kraujalis Ernestas

8. Krikštulis Irmantas

9. Malinauskas Deimantas

10. Rackevičiūtė Gita

11. Rantišas Edvinas

12. Rantišas Neronas

13. Rimšelytė Liepa Silvija

14. Serebriakovaitė Evita

15. Zabolevičius Matas

16. Zadic Maksim

  

Priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtoja –

Nijolė Medzevičienė

3 kabinetas

1 klasės

1 A KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

  

1.      Aleksejevas Ignas

2.      Bieliauskas Deividas

3.      Blaškauskas Edvinas

4.      Bogdanovičius Ruslanas

5.      Cibulskas Aivaras

6.      Graužlytė Akvilė

7.      Juršėnas Saulius

8.      Liškevičius Orintas

9.      Mačėnas Justinas

10.  Meidūnaitė Marija

11.  Navackas Ignas

12.  Nižegorodova Simona

13.  Oželytė Kotryna

14.  Pelakauskaitė Ligita

15.  Špakov Konstantin

16.  Vijeikytė Emilija

17.  Vitkauskaitė Morta

 

Mokytoja – Regina Jeremejeva

46 kabinetas

1 B KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

  

1.      Akinskaitė Austėja

2.      Basijokas Simas

3.      Butkūnaitė Gabija

4.      Dindaitė Ugnė

5.      Gaidelis Karolis

6.      Jatulytė Arija

7.      Juodelis Pijus

8.      Karlaitė Barbora

9.      Labuckas Eimantas

10.  Lastakauskaitė Urtė

11.  Luneckaitė Goda

12.  Mačiulytė Viltė

13.  Markevičius Dovydas

14.  Navikaitė Aurita

15.  Raslanaitė Augustė

16.  Rakauskaitė Mėlika

17.  Saikauskaitė Mija

18.  Sidorenkaitė Eglė

19.  Skrebutėnas Denas

20.  Suchadolskis Motiejus

21.  Šišovas Lukas

22.  Vilimas Nojus

 

Mokytoja – Dalia Vilčinskienė

41 kabinetas

1 C KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

  

1.      Bareckas Tajus

2.      Bernatavičiūtė Gintarė

3.      Bikulčiūtė Deimantė

4.      Blažytė Gabrielė

5.      Bridžius Nauris

6.      Česokaitė Augustė

7.      Grigalevičius Tomas

8.      Grigelytė Kornelija

9.      Gruzdys Matas

10.  Kindurytė Odeta

11.  Kolosovas Paulius

12.  Pavkina Kamilė

13.  Ponomarenko Kamilė

14.  Ramanauskas Nojus

15.  Ruzgaitė Gabrielė

16.  Sakalauskaitė Adrijana

17.  Šerėnas Deimantas

18.  Unger Alexander Samuel

19.  Žąsytis Danielius

 

Mokytoja – Janina Jusienė

44 kabinetas

Į viršų

2 klasės

2 A KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1.     Blaškauskaitė Gustė

2.     Blaževičius Giedrius

3.     Čalkinas Ruslanas

4.     Dagys Valentinas

5.     Juršėnaitė Austėja

6.     Juškevič Evelina

7.     Lavrenovaitė Dovilė

8.     Mikučionytė Rūta

9.     Nalivaika Dominykas

10.   Oškinytė Goda

11.   Oželytė Karolina

12.   Patiejūnas Ugnius

13.   Poklikajeva Snežana

14.   Ragaišytė Martyna

15.   Razdaigora Danielė

16.   Šemeklytė Deivida

17.   Šidlauskas Ditas

18.    Vaitkevičius Astijus

19.    Volkovskis Lukas

 

Mokytoja – Loreta Dronisinec

45 kabinetas

 

2 B KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1.     Čeponytė Angelina

2.     Dindaitė Aurelija

3.     Doviakovskis Dovydas

4.     Dubakaitė Deimantė

5.     Gailiešaitė Karolina

6.     Graužlytė Kamilė

7.     Gudelis Vaidas

8.     Katinas Kristis

9.     Kavaliauskas Giedrius

10.   Kutkauskaitė Elinga

11.   Leleika Dovydas

12.   Matkevičius Valentinas

13.   Medzevičius Mantas

14.    Ostrouch Valerija

15.    Ramanauskas Gintautas

16.    Spulytė Ignė

17.     Steponėnaitė Mantė

18.     Strigas Irmantas

19.     Vaitkevičius Dovydas

20.     Voronkova Deimantė

  

Mokytoja – Jolanta Šuminaitė

30 kabinetas

2 C KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

 1.     Adomėnaitė Skaistė

2.     Cicėnaitė Eglė

3.     Čirikaitė Eglė

4.     Doviakovskytė Patricija

5.     Gasiukevičius Andrius

6.     Gimbickis Nikita

7.     Grigorčenkovaitė Kotryna

8.     Kardelis Domas

9.     Kardelis Giedrius

10.   Kindurytė Gabrielė

11.   Kleinas Aleksandras

12.    Mačėnas Edvinas

13.    Meškėnas Erikas Jonas

14.    Navackas Irmantas

15.    Olson Varūna Jade

16.     Pelakauskas Arminas

17.     Pernavas Jogaila

18.     Pūras Aironas

19.     Rudytė Urtė

20.     Silkinas Arnas

21.      Žilėnaitė Arūnė

  

Mokytoja – Rita Papšienė

 29 kabinetas

Į viršų

3 klasės

3 A KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

  

1. Aidukas Ignas

2. Akinskas Mindaugas

3. Baškauskaitė Akvilė

4. Čeponis Gediminas

5. Dervinytė Brigita

6. Dindaitė Justė

7. Grigelis Tomas

8. Kliukas Dainius

9. Maknys Tautvydas

10. Mironaitė Karolina

11. Neverauskas Aivanas

12. Sakalauskas Augustinas

13. Samukėnaitė Gabija

14. Steponianas Eidvinas

15. Stulginskis Titas

16. Šalaikiskis Aleksandras

17. Špakova Ana

18. Vijerutė Kamilė

19. Voitekėnas Danielius

  

Mokytoja – Julė Žižmarienė

 28 kabinetas

 

3 B KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

  

1. Baužytė Smiltė

2. Berlinskaitė Emilija

3. Christiansen Daniela

4. Cicėnaitė Goda

5. Gerdvilytė Gabrielė

6. Kalvelytė Simona

7. Kalinauskas Arijus

8. Kolesnikov Denis

9. Kurpytė Snieguolė

10. Martiševskij Paulius

11. Neciunskas Matas

12. Rackevičiūtė Vrinda

13. Ragaišis Domantas

14. Rimšelis Dovydas

15. Ruzgas Kristupas

16. Skrebutėnas Kipras

17. Šerėnaitė Deimantė

18. Šimkūnas Aivaras

19. Šimkūnas Augustinas

20. Unger Dieter Matthias

 

Mokytoja – Romualda Bagdonienė

27 kabinetas

3 C KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

  

1. Blaževičius Kristupas

2. Beliauskaitė Vanesa

3. Bieliauskas Ivan

4. Bieliauskaitė Sandra

5. Brukštutė Jovita

6. Bučelis Titas

7. Burokas Orestas

8. Gaivelytė Urtė

9. Jasiūnas Paulius

10. Kajėnaitė Vakarė

11. Kavaliauskaitė Liveta

12. Keturkaitė Gabrielė

13. Kvekšas Bernardas

14. Laptevaitė Lijana

15. Lunys Ignas

16. Polujanov Jevgenij

17. Skudutis Kajus

18. Skudutytė Agilija

19. Smirnovas Mantas

20. Stanevičiūtė Samanta

 

Mokytoja – Janina Vilčinskienė

40 kabinetas

Į viršų

4 klasės

4 A KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Budrytė Gabija

2. Cicėnaitė Vesta

3. Čepulianecas Lukas

4. Finažonok Vitalij

5. Garėjeva Kirilė

6. Juršėnaitė Skaistė

7. Kraujalis Justinas

8. Lankauskas Laimis

9. Lapcev Dainius

10. Lašiūnas Tomas

11. Leleika Aigaras

12. Mitkovec Viktorija

13. Pečiulis Aivaras

14. Pozniakovas Mantas

15. Rakštelis Laimis

16. Ramanauskas Irmantas

17. Rapoportas Mantas

18. Rolka Edvinas

19. Tirilis Deividas

20. Vilimas Ervinas

21. Vorobjovas Nojus

 

Mokytoja - Daiva Krikštulienė

24 kabinetas

4 B KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Bielinis Kristupas

2. Bielinis Orestas

3. Cicėnaitė Vesta

4. Čeponytė Emilija

5. Čeponis Karolis

6. Čeponis Kristupas

7. Jakštas Dainius

8. Jakštaitė Dominyka

9. Kovalevskis Matas

10. Luneckas Augustinas

11. Luneckas Aurimas

12. Murma Benas

13. Palionytė Govinda

14. Pukalskaitė Kamilė

15. Rastenytė Silvija

16. Sapiegaitė Monika

17. Samukėnas Ignas

18. Schedler Sophie

19. Tarutis Ignas

20. Unger Meta Theresa

21. Valacka Kristijonas

22. Žvyriūkas Lukas

 

Mokytoja – Eglė Žemaitienė

42 kabinetas

4 C KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Aviltis Domantas

2. Buckutė Deimantė

3. Burokaitė Gabija

4. Jusys Augustinas

5. Kaukėnas Nedas

6. Kuksėnas Deividas

7. Lavrenovas Dovidas

8. Mikalauskaitė Sara

9. Milevičius Marijonas

10. Navackaitė Rugilė

11. Nemeika Paulius

12. Olson Luna Gabrielle

13. Paukštytė Goda

14. Pavkina Svetlana

15. Podbielski Danielius

16. Ribokas Justas

17. Sobolevas Dovydas

18. Tomaševič Martynas

19. Vinciūnas Eitvidas

 

Klasės auklėtoja – Jūratė Snieškienė

5 kabinetas

4 D KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Aleksejevas Dominykas

2. Berlinskas Tadas

3. Buividavičius Justinas

4. Čalkinas Titas

5. Čirikaitė Simona

6. Jurgelevičius Saulius

7. Kirkaitė Emilija

8. Kleinas Rolandas

9. Labutis Aidas

10. Lamanauskaitė Violeta

11. Liškevičius Ilmantas

12. Muščinskas Ignas

13. Nalivaiko Elvinas

14. Papšytė Goda

15. Ryliškis Danielius

16. Stalygaitė Ugnė

17. Surgailis Mykolas

18. Šerėnaitė Monika

19. Umbrasas Mantas

 

Klasės mokytoja – Dalia Marcinauskienė

6 kabinetas

Į viršų

5 klasės

5 A KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Baušytė Karolina

2. Bučelis Jokūbas

3. Bobojevas Lukas

4. Dinda Darius

5. Golubickaitė Samanta

6. Goštautaitė Rugilė

7. Ivanauskas Žygimantas

8. Jurėnas Rokas

9. Kacevičiūtė Vasarė Augustė

10. Kuliešius Jonas

11. Kuksėnas Viktoras

12. Kleinas Michailas

13. Latyš Jana

14. Lukoševičius Paulius

15. Lukoševičiūtė Gita

16. Luneckaitė Arija

17. Mačiulytė Odeta

18. Mikučionis Mantas

19. Paškevičius Edvinas

20. Raginytė Melita

21. Rakel Kamilė Gabrielė

22. Ramanauskas Eimantas

23. Skudutytė Adrija

24. Steponianaitė Mingailė

25. Tamašauskas Elanas

26. Vielys Kajus

 

Mokytoja – Audronė Trapikienė

21 kabinetas

5 B KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Beliauskas Laurynas

2. Butrimaitė Miglė

3. Bubulis Stanislovas

4. Cicėnaitė Viktorija

5. Čeikauskaitė Beatričė

6. Daubaraitė Viltė

7. Dulka Oskaras

8. Grigeliūnaitė Greta

9. Gibler Alanas

10. Gudžiūnas Pijus

11. Jatulevičius Justinas

12. Kajėnaitė Miglė

13. Kuksėnaitė Aristida

14. Lisovskis Rokas

15. Martinkėnas Aidas

16. Mikalauskas Lovari

17. Nesterovaitė Jūringa

18. Patiejūnaitė Gabija

19. Ribokaitė Raimonda

20. Sergejevas Algirdas

21. Servuta Astijus

22. Žąsytis Astijus

23. Žilėnas Dovydas

 

Mokytoja – Natalija Gimbickienė

56 kabinetas

5 C KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Aidukas Modestas

2. Baltakytė Laura

3. Baltakis Laurynas

4. Berentaitė Oksana

5. Blaškauskaitė Emilija

6. Čeponis Nedas

7. Golubevas Denisas

8. Grigalevičius Lukas

9. Gudelis Rimgaudas

10. Jasinevičiūtė Gabrielė

11. Kamarauskaitė Gabija

12. Kasperavičius Mantas

13. Kurpė Dovydas

14. Lazinka Lukas

15. Maknys Dovydas

16. Martinkėnas Matas

17. Martinkėnas Paulius

18. Musnikas Nerijus

19. Pavkina Oksana

20. Pečiulytė Laura

21. Raklevičiūtė Vilma

22. Rakštelytė Gintarė

23. Rapoportas Deividas

24. Serebriakovaitė Gabrielė

25. Žievytė Skaistė

 

Mokytoja – Rita Petrovaitė

 18 kabinetas

Į viršų

6 klasės

6 A KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Adamavičus Mykolas

2. Aidukas Mantas

3. Bikulčiūtė Karolina

4. Čalkina Glorija

5. Čeponytė Evelina

6. Doludar Nikas

7. Gaižutis Kipras

8. Ivanauskaitė Indrė

9. Jurgelevičiūtė Gabrielė

10. Kananavičiūtė Monika

11. Kapočius Rokas

12. Marcinauskas Ignas

13. Meškėnaitė Liveta

14. Musteikytė Brigita

15. Navickaitė Gabrielė

16. Paliukas Rolandas

17. Petrovas Artūras

18. Ragaišytė Auksė

19. Tarutis Karolis

20. Tomaševič Gabrielė

21. Žižmaras Domas Gabrielius

 

Klasės auklėtoja – Miglė Rakštelienė

49 kabinetas

6 B KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Baltakytė Viktorija

2. Baranauskas Ignas

3. Berlinskaitė Evelina

4. Čeponytė Beatričė

5. Gasianec Ieva

6. Gečaitė Germantė

7. Gudukaitė Akvilė

8. Jatulis Adrijus

9. Karaliūnas Nojus

10. Kastanauskas Žygimantas

11. Lašiūnaitė Miglė

12. Liškevičiūtė Akvilė

13. Luneckas Džiugas

14. Navickas Gytis

15. Olson Joris Sebastian

16. Raginis Giedrius

17. Silkinaitė Smiltė

18. Sketerskis Vladislovas

19. Stalyga Dovydas

20. Šerėnaitė Rusnė

21. Šimkūnas Alius

22. Šimkūnaitė Gintarė

23. Vilutis Žydrūnas

24. Žigaitė Greta

25. Žilėnaitė Livija

 

Klasės auklėtoja –

Jolita Povilėnienė

2 kabinetas

6 C KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

 1. Bagdonaitė Dovilė

2. Borovikaitė Samanta

3. Cicėnaitė Jurgita

4. Cijūnėlis Redas

5. Čirikaitė Gabrielė

6. Daukša Dominykas

7. Grikinis Tomas

8. Grušnius Benas

9. Jadzevičius Dominykas

10. Jelinskaitė Ugnė-Ieva

11. Koiro Kotryna

12. Kuksėnaitė Abigailė

13. Lamanauskas Ernestas

14. Lavrenovaitė Gabrielė

15. Leleika Faustas

16. Medzeliauskas Vainius-Rapolas

17. Mikalauskas Rolandas

18. Mirinaitė Arvaidė

19. Palionis Rytis

20. Poltoržicki Augustas

21. Rantinšaitė Aidana

22. Seliukaitė Erika

23. Sveikauskaitė Livija

24. Šerėnaitė Austėja

25. Šerėjus Mindaugas

 

Klasės auklėtoja – Jolita Dindienė

13 kabinetas

Į viršų

7 klasės

7 A KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Adomėnas Dainius

2. Baužys Dovydas

3. Blaškauskaitė Karolina

4. Čeponytė Ligita

5. Čirikas Adas

6. Dudėnaitė Junona

7. Gladkauskas Dovydas

8. Kajėnas Tautvydas

9. Kuksėnaitė Aurelija

10. Kavaliauskaitė Rebeka Salomėja

11. Kuodys Eligijus

12. Lazinka Tomas

13. Mačėnaitė Dovilė

14. Martinkutė Glorija

15. Možeika German

16. Mudėnaitė Evita

17. Mudėnas Aidas

18. Paukštė Auridijus

19. Putenis Deimantas

20. Rezgytė Viktorija

21. Sakalauskaitė Agnė

22. Sanikovas Kirilas

23. Savickas Dovilas

24. Skrebutėnaitė Rugilė

25. Steponianaitė Evelina

26. Umbrasas Karolis

27. Viatkinas Tautvydas

28. Vilčinskaitė Neringa

29. Žukovskytė Samanta

 

Klasės auklėtoja – Rasa Sriubaitė

52 kabinetas

7 B KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Antanaitytė Urtė

2. Bečalis Gytis

3. Bender Aleksandr

4. Bivainis Augustinas

5. Cibulskaitė Lidija

6. Čeponytė Kamilė

7. Dikmonas Ugnius-Dionyzas

8. Drūteikaitė Lina

9. Gimžauskas Vitalijus

10. Guobytė Modesta

11. Jasiūnaitė Raminta

12. Jusys Vilmantas

13. Juodagalvis Lukas

14. Kapočius Erikas

15. Lamanauskas Tomas

16. Lapėnas Paulius

17. Lukašavičius Einoras

18. Mikalauskaitė Burgulė

19. Mudėnas Ignas

20. Pečiulis Mantas

21. Sčastlivaja Viktorija

22. Skarinkevičius Justinas

23. Stanionytė Ineta

24. Stundžia Andrius

25. Šerėnas Deividas

26. Tirilytė Gintarė

27. Umbrasas Tadas

28. Velytė Deimantė

29. Vielytė Laura

30. Žarinaitė Vasarė

 

Klasės auklėtoja –

Virginija Maskoliūnienė           

20 kabinetas

7 C KLASĖS MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

1. Aliukonis Laurynas

2. Apyvalas Ignas

3. Baltakis Tomas

4. Bobojeva Diana

5. Čeikauskas Benjaminas

6. Dindaitė Raminta

7. Juršėnas Naglis

8. Kėkštas Nerijus

9. Kleinas Ruslanas

10. Kliaugaitė Karolina

11. Kliaugaitė Kotryna

12. Kliukas Martynas

13. Kolomijec Gabija

14. Lazauskas Mantas

15. Panavas Edvardas

16. Paškevčiūtė Augustė

17. Pavkin Ruslan

18. Pernavas Svajūnas

19. Pilinskaitė Justina

20. Ragaišytė Rūta

21. Rakštelytė Edita

22. Skorkaitė Silvija

23. Smagurauskaitė Monika

24. Strolytė Dovilė

25. Švilpaitė Eugenija

26. Urbonas Nojus Arnis

27. Vapsvaitė Gabija

28. Vasiliauskas Timonas

29. Vielytė Greta

30. Zablockis Augustinas

 

Klasės auklėtoja –

Raminta Trinkūnienė                  

17 kabinetas

Į viršų

8 klasės

8 A KLASĖS MOKINIŲ

SĄRAŠAS

 

1. Alesionkaitė Akvilė

2. Alesionkaitė Deimantė

3. Baranauskaitė Greta

4. Bivainytė Aurelija

5. Cicėnaitė Lėja

6. Čeponytė Audinga

7. Černius Paulius - Emanuelis

8. Dronišinec Lukas

9. Dubinovičiūtė Aja

10. Gudelis Elvinas

11. Jakutis Justinas

12. Jasiulionis Pijus

13. Juršėnaitė Goda

14. Latyš Jevgenij

15. Michejevas Justinas

16. Nekraševičius Lukas

17. Pečiulytė Laura

18. Puišytė Ieva

19. Račkauskaitė Alina

20. Rastenis Adomas

21. Skunčikaitė Monika

22. Šuminas Lukas

23. Talijūnas Gabrielius

24. Trinkūnas Žilvinas

 

Klasės auklėtoja –

Inga Zarinskienė

57 kabinetas

8 B KLASĖS MOKINIŲ

SĄRAŠAS

 

1. Beliauskas Nikolajus

2. Bernatavičius Audrius

3. Beržinis Domantas

4. Bukauskaitė Erika

5. Butkūnaitė Silvija

6. Cicėnaitė Jonė

7. Dūdėnas Ignas

8. Juknevičiūtė Sandra

9. Kliševičius Deimantas

10. Kliukaitė Rūta

11. Liškevičiūtė Dovilė

12. Meškėnas Mindaugas

13. Michailovaitė Inga

14. Miklaševičius Marius

15. Potapkinas Aleksandras

16. Ragaišis Regimantas

17. Savickaitė Rūta

18. Sporny Pavel

19. Zemenauskaitė Akvilė

20. Žąsytis Mantautas

21. Žuravliova Darija

22. Žuravliovas Konstantinas

 

Klasės auklėtoja –

Roma Šakalienė

19 kabinetas

8 C KLASĖS MOKINIŲ

SĄRAŠAS

 

1. Berlinskas Laurynas

2. Boguševičius Lukas

3. Belovas Karolis

4. Buividavičiūtė Simona

5. Burokaitė Visgailė

6. Čepulis Vitoldas

7. Daubaras Mantas

8. Graznovaitė Aistė

9. Grigeliūnaitė Jovita

10. Guobytė Gintarė

11. Gura Mantas

12. Juknevičius Deimantas

13. Jurgelevičiūtė Sonata

14. Juršėnaitė Laura

15. Koiro Evelina

16. Kondratavičiūtė Gabija

17. Milius Ernestas

18. Petkūnaitė Inga

19. Ryliškytė Jurgita

20. Sukovaitė Sandra

21. Survila Žilvinas

22. Vielys Nerijus

23. Vilčiūnas Lukas

24. Zabulis Matas

 

Klasės auklėtoja –

Daiva Cicėnienė

11 kabinetas

8 D KLASĖS MOKINIŲ

SĄRAŠAS

 

1. Aškinytė Sara

2. Cicėnas Povilas

3. Drūteikaitė Gabija

4. Ežerskas Audrius

5. Gaidelytė Lurdes

6. Jatulevičius Gytis

7. Kuksėnaitė Sandra

8. Kumpickij Ernest

9. Kutkauskaitė Vitalija

10. Luneckaitė Greta

11. Maldžiūtė Živilė

12. Malinauskaitė Dovilė

13. Malinauskaitė Monika

14. Matvėjevaitė Greta

15. Mikulėnas Paulius

16. Motiejonytė Deimantė

17. Rimkevičius Ernestas

18. Sėliukas Titvydas

19. Silkinas Alanas

20. Sobolevas Tomas

21. Sukovaitė Kristina

22. Šerėjūtė Karolina

23. Ulozas Egidijus

24. Zabulis Lukas

 

Klasės auklėtoja – Audronė Urbonienė   

9 kabinetas

 

Į viršų

Mokyklos g. 2,  LT- 30119 Ignalina, telefonas 8-386 5 37 44,  faksas 8-386 5 22 53, kudabosm@ignalina.lt